Kapat

4*6 Zafer Klasik 200 ml

324,00 TL
 • Marka
 • Ürün Kodu4*6-ZAF001
1934 yılında Lütfi Özdemir'in kurduğu Zafer Meşrubat, ilk adresi Yeşil pasajdı ve Yeşil Denizli Zafer Gazozhane'si ismiyle üretime başladı. 80 yıldır değişmeyen tadıyla beğeni toplayan Zafer gazoz, orjinal dönüşümlü şişesini andıran yeni ama eski görünümlü şişesiyle satışa devam ediyor.
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • ZAFER GAZOZ
   
  Zafer Meşrubat ve Gıda Sanayi, ülkemizin en köklü meşrubat firmalarından biridir. Zafer’in kurucusu Mustafa Lütfi Özdemir, 1934 yılında Denizli’de “Yeşil Denizli Zafer Gazozhanesi” adı altında gazoz üretimine başlamıştır. Z afer Meşrubat, 80 yılı aşan çalışma hayatında tüketicilerine kaliteyi ve hiç değişmeyen orijinal tadı sunmayı sürdürmektedir. Bu kaliteyi koruyabilmek için kaliteli hammaddeleri son teknolojiyi kullanarak, en hijyen koşullarda üretim yapmaktadır. Tüketicilerin yıllardır “gazoz” değil “Zafer” adıyla istedikleri bu efsane tadı korumak adına, üretim hala yüzde yüz gerçek şeker ile yapılmaktadır.
  Ayrıca tüm gönderilerimizde eski gazozcuları, gazoz firmalarını, gazoz kültürünü tanıtan hikaye kartlarımızdan ücretsiz koyuyoruz. Aynı adrese birden fazla koli sipariş ederseniz de gazoz açacağı hediye ediyoruz.
   
  Tüm bunların yanında, siparişlerinizi en geç ertesi gün kargolayıp, herhangi bir zaiyat/kırılma durumunda zararınızı karşılıyoruz. 
  Eğlenceli alışverişler diler, 
  Bize değer kattığınız için teşekkür ederiz... 
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Gazozname © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır