Kapat

4*6 Kabarcık Ekşi Elma 200 ml

174,00 TL
Önce ekşi mi ekşi elma, sonlara doğru tarifsiz bir şölen KABARCIK EKŞİ ELMA. % 100 pancar şekeri ve doğala özdeş aromalar ile eski usul yeni nesil bir GAZOZ. C vitamini katkısı ile sizi zinde tutacak.
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • KABARCIK geleneksel üretim anlayışı ile modern tatları yakalama hedefinde olan bir gazoz markasıdır. Bunu sloganlaştırıp etiketine "ESKİ YENİ GAZOZ" olarak kazıyan markaya, ilk ürünü kahve & nane aromalı gazozuna gösterilen ilgi, yeni tadların hazırlanması için teşvik edici oldu. 1 yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu ikinci ürün EKŞİ ELMALI KABARCIK kıvam buldu. Kabarcık'ın ekşi elmalı gazozu; özellikle bir dönemin çocukluk yıllarında meşhur olan ''ekşiyüz ve sulugöz'' gibi önce yüzümüzü buruş buruş edecek kadar bir ekşilikten sonra, tatlanan tadı ile yüzümüzü gülümsetecek. Aynı yudumda ekşiden tatlıya bir geçiş sağlayan KABARCIK ekibini tebrik ediyoruz. Denemenizi tavsiye ediyoruz.  

  Ayrıca tüm gönderilerimizde eski gazozcuları, gazoz firmalarını, gazoz kültürünü tanıtan hikaye kartlarımızdan ücretsiz koyuyoruz. Aynı adrese birden fazla koli sipariş ederseniz de gazoz açacağı hediye ediyoruz.

  Tüm bunların yanında, siparişlerinizi en geç ertesi gün kargolayıp, herhangi bir zaiyat/kırılma durumunda zararınızı karşılıyoruz. 
  Eğlenceli alışverişler diler, 
  Bize değer kattığınız için teşekkür ederiz... 

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Gazozname © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır