Beyoğlu Gazoz Red Dot Tasarım Müzesi'nde 1 Yıl Sergilenecek

TEBRİKLER BEYOĞLU GAZOZ
Bu işi ciddiye aldığınız için teşekkürler. Bu gurur hepimizin:
Artık kendi mahallesine sıkışmış, sadece bölge insanının tanıdığı yerel gazozlardan, dünya markası olma yolunda önemli adımlar atılmaya başladı. Bunu geleneksel üretim kalitesinden vazgeçilmeden de yapılabileceğini gösteren Beyoğlu Gazoz, Türk gazozculuğunu dünyaya tanıtıyor. Beyoğlu Gazozu’nun Galata Kulesi’nden esinlenerek tasarladığı cam şişe ambalajına, 27 Ekim’de Berlin’de düzenlenen Avrupa Red Dot Communication Design 2017’de “Ambalaj Tasarımı” kategorisinde ödül geldi. Tasarım dünyasının en prestijli ödülü kabul edilen Red Dot’ta bu yıl 50 ülkeden toplam 8000 yeni tasarım yarıştı. “Ambalaj Tasarımı” kategorisinde ödül alan Beyoğlu Gazozu Türkiye’yi tasarım konusunda gururlandırdı. %100 Türk sermayesi ile üretime başlayan Beyoğlu Gazozu, kurumsal kimlik çalışmalarını 19. yüzyılda Beyoğlu’nda kurulan gazozhanelerin nostaljik izini sürerek gerçekleştirdi. Yakaladığı hoş ve ferahlatıcı nostaljik yerel lezzeti, Beyoğlu’nun en önemli simgelerinden biri olan Galata Kulesi şeklinde tasarladığı şişesiyle birleştirdi. Gürallar Cam Ambalaj’ın ürettiği özel şişe bu özel tasarımı ile Berlin’de büyük sükse yaptı. Ödüle layık görülen tüm tasarım ürünleri Essen şehrinde yer alan Red Dot müzesinde sergilenip dönemsel olarak dünyanın çeşitli şehirlerine taşınacak ve “Red Dot 2017” ödül kataloğunda yer alacak. Beyoğlu Gazozu, Türkiye’de ulusal dağıtım ağını her ilde olacak şekilde günbegün büyütüyor. %100 Türk sermayesiyle kurulan Beyoğlu Gazozu, dünyada birçok ülkeye ihracat yaparak hem Türkiye’nin hem de İstanbul’un tanıtımına katkıda bulunuyor.

 


Ufuk Gazoz (24 adet)

Ordu'luların vazgeçemediği gazoz. Onlarca yıldır kendine has damak tadından ödün vermeden üretilen Ufuk Gazozları, tüm Türkiye'de adrese teslim.

52,00 TL
Elvan Gazoz (24 adet)

1969 yılında üretilmeye başlayan Elvan Gazoz'u sade ve portakal aromalı çeşitleri ile Türkiye'nin en ünlü gazoz markası oldu. 1988'de üretimi sonlandırılan Elvan Gazoz tekrar aramızda.

49,00 TL
Kızılcahamam Çamlık Gazoz (24 adet)

% 100 sıvı pancar şekerinden imal edilen Kızılcahamam Çamlık gazoz 24 adetlik kolilerde kapınıza teslim satışa sunuluyor. 250 cc'lik gazoz Kızılcahamam maden sularının güvencesiyle üretiliyor. Gazozda içeyim minerallerden de eksik kalmayayım diyorsanız, denemelisiniz.

49,00 TL
Beyoğlu Gazoz Frambuazlı (24 adet)

Beyoğlu gazoz yeni nesil gazozlardan. Ancak gazozun tarihi mirasına çok iyi sahip çıkmış. 1890'lara özgü altın kapağı, şişe tasarımı ve Türk gazoz tarihinin başlangıç noktası olan 'Beyoğlu' adıyla ön plana çıkıyor. Limon, karışık meyve ve zencefilli çeşitleri % yüz pancar şekeriyle üretiliyor.

49,00 TL