Beyoğlu Gazoz Red Dot Tasarım Müzesi'nde 1 Yıl Sergilenecek

TEBRİKLER BEYOĞLU GAZOZ
Bu işi ciddiye aldığınız için teşekkürler. Bu gurur hepimizin:
Artık kendi mahallesine sıkışmış, sadece bölge insanının tanıdığı yerel gazozlardan, dünya markası olma yolunda önemli adımlar atılmaya başladı. Bunu geleneksel üretim kalitesinden vazgeçilmeden de yapılabileceğini gösteren Beyoğlu Gazoz, Türk gazozculuğunu dünyaya tanıtıyor. Beyoğlu Gazozu’nun Galata Kulesi’nden esinlenerek tasarladığı cam şişe ambalajına, 27 Ekim’de Berlin’de düzenlenen Avrupa Red Dot Communication Design 2017’de “Ambalaj Tasarımı” kategorisinde ödül geldi. Tasarım dünyasının en prestijli ödülü kabul edilen Red Dot’ta bu yıl 50 ülkeden toplam 8000 yeni tasarım yarıştı. “Ambalaj Tasarımı” kategorisinde ödül alan Beyoğlu Gazozu Türkiye’yi tasarım konusunda gururlandırdı. %100 Türk sermayesi ile üretime başlayan Beyoğlu Gazozu, kurumsal kimlik çalışmalarını 19. yüzyılda Beyoğlu’nda kurulan gazozhanelerin nostaljik izini sürerek gerçekleştirdi. Yakaladığı hoş ve ferahlatıcı nostaljik yerel lezzeti, Beyoğlu’nun en önemli simgelerinden biri olan Galata Kulesi şeklinde tasarladığı şişesiyle birleştirdi. Gürallar Cam Ambalaj’ın ürettiği özel şişe bu özel tasarımı ile Berlin’de büyük sükse yaptı. Ödüle layık görülen tüm tasarım ürünleri Essen şehrinde yer alan Red Dot müzesinde sergilenip dönemsel olarak dünyanın çeşitli şehirlerine taşınacak ve “Red Dot 2017” ödül kataloğunda yer alacak. Beyoğlu Gazozu, Türkiye’de ulusal dağıtım ağını her ilde olacak şekilde günbegün büyütüyor. %100 Türk sermayesiyle kurulan Beyoğlu Gazozu, dünyada birçok ülkeye ihracat yaparak hem Türkiye’nin hem de İstanbul’un tanıtımına katkıda bulunuyor.

 


Ferah Bade Portakallı Gazoz (24 adet)

Ferah Bade Gazozu 1967 yılından beri Adana'da imal ediliyor. Portakal aromalı gazoz, doğal pancar şekeriyle üretiliyor. Adana kebabının yanında müthiş gidiyor. Tavsiye ederiz.

42,00 TL
Datça Gazoz (24 adet)

Son zamanlarda aramıza katılan Datça Gazozu, gençlerin, yaşlıların, tüm halkın beğenisini topladı.

42,00 TL
Erzurum Gazoz (24 adet)

Mandalinalı ve limonlu gazoz çeşitleri de çıktı. www.gazozname.com.tr ile bir tık ile adrese teslim.

42,00 TL
Yeni Zafer Elma & Erik (24 adet)

1934 yılından genel Yeni Zafer Meşrubatları'nın kurumsal tecrübesi, 3. neslin yaratıcılığı ile birleşip bu eşsiz gazoz meydana geldi. Bir deneyin vaz geçemeyeceksiniz.

42,00 TL