KARMA GAZOZ KOLİLERİ

TÜM GAZOZ MARKALARI BU KOLİDE

Bir koli olsa da, içinde her gazoz markasından bir çeşit olsa da öyle alsak olmaz mı?... 5 yıl önce yerel gazoz satışına başladığımızda bize en çok sorulan soru bu idi. Geçen süre zarfında hem ürün çeşidimizi artırdık hem de lojistik altyapımızı güçlendirdik veee şimdi birbirinden farklı 4 KARMA GAZOZ SERİSİ ile karşınızdayız. Bu karma kolileri kategorilere ayırdık.

ESKİ KUŞAK karma gazoz serisi; 2000'li yıllardan önce faaliyet gösteren gazozhanelerin ürettiği gazozlar
GENÇLER karma gazoz serisi; 2000'li yıllardan sonra kurulmuş olan gazoz firmalarının üretiiği gazozlar
RENGARENK karma gazoz serisi; sarı, yeşil, kırmızı, turuncu kısacası renkli gazozlar
KLASİKLER karma gazoz serisi; eskilerin tabiriyle 'sade gazozlar

 

 

 


Elvan Gazoz (24 adet)

1969 yılında üretilmeye başlayan Elvan Gazoz'u sade ve portakal aromalı çeşitleri ile Türkiye'nin en ünlü gazoz markası oldu. 1988'de üretimi sonlandırılan Elvan Gazoz tekrar aramızda.

49,00 TL
Marmaras Çam Havası (24 adet)

Son zamanlarda aramıza katılan Marmaras Gazozu, gençlerin, yaşlıların, tüm halkın beğenisini topladı. Klasik, çam reçineli, şekersiz çeşitleri ile dikkat çeken Marmaras Gazoz'u bal ile tatlandırılıyor.

49,00 TL
Kızılcahamam Çamlık Gazoz (24 adet)

% 100 sıvı pancar şekerinden imal edilen Kızılcahamam Çamlık gazoz 24 adetlik kolilerde kapınıza teslim satışa sunuluyor. 250 cc'lik gazoz Kızılcahamam maden sularının güvencesiyle üretiliyor. Gazozda içeyim minerallerden de eksik kalmayayım diyorsanız, denemelisiniz.

49,00 TL