Logomuz Değişti

LOGOMUZ DEĞİŞTİ

2014 Mart ayında yerel gazozları daha geniş kitlelerin kullanımına sunabilmek amacıyla başladığımız yolculuğumuz hızla devam ediyor.

Geniş kitleler tarafından kabul gören projemizi daha etkili ve daha çok kitleye anlatabilmek için biz de kendimizi yenilemeye karar verdik.

İlk olarak logomuzu yenilemekle başladığımız kurumsal yolculuğumuzda bize destek veren profesyonel ekibe teşekkür ederiz.

Giriştiğimiz bu anlamlı projede yardımlarını bizden esirgemeyen yerel imalatçı tedarikçilerimiz, siz değerli tüketicilerimiz ve işletmelerinde yerel gazozlara yer veren müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hep birlikte daha güçlüyüz...  

 


Ferah Bade Sade Gazoz (24 adet)

Ferah Bade Gazozu 1967 yılından beri Adana'da imal ediliyor. Karışık meyve aromalı gazoz, doğal pancar şekeriyle üretiliyor. Adana kebabının yanında müthiş gidiyor. Tavsiye ederiz.

49,00 TL
Es-Es Eskişehir Gazoz (24 adet)

Eskişehir taraftarının Türkiye'ye yayılan sesi ES-ES gazozları... Şimdi mandalinalı ve limonlu çeşitleri ile www.gazozname.com.tr ile bir tık uzağınızda.

49,00 TL
Marmaras Çam Havası (24 adet)

Son zamanlarda aramıza katılan Marmaras Gazozu, gençlerin, yaşlıların, tüm halkın beğenisini topladı. Klasik, çam reçineli, şekersiz çeşitleri ile dikkat çeken Marmaras Gazoz'u bal ile tatlandırılıyor.

49,00 TL