Logomuz Değişti

LOGOMUZ DEĞİŞTİ

2014 Mart ayında yerel gazozları daha geniş kitlelerin kullanımına sunabilmek amacıyla başladığımız yolculuğumuz hızla devam ediyor.

Geniş kitleler tarafından kabul gören projemizi daha etkili ve daha çok kitleye anlatabilmek için biz de kendimizi yenilemeye karar verdik.

İlk olarak logomuzu yenilemekle başladığımız kurumsal yolculuğumuzda bize destek veren profesyonel ekibe teşekkür ederiz.

Giriştiğimiz bu anlamlı projede yardımlarını bizden esirgemeyen yerel imalatçı tedarikçilerimiz, siz değerli tüketicilerimiz ve işletmelerinde yerel gazozlara yer veren müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hep birlikte daha güçlüyüz...  

 


Ankara Gazoz (24 adet)

İsmi aldatmasın. Bu gazoz Ankara'ya özgü bir gazoz değil. Türkiye'nin en eski gazoz markalarından 'Ankara' Mersin'de üretiliyor. Baskın muz aroması ve orjinal şişesiyle dikkat çekiyor.

42,00 TL
Karşıyaka Gazoz (24 adet)

Pancar şekeri haricinde yörenin çam ballarıyla tatlandırılan 35buçuk Karşıyaka gazozunu; ister kendiniz içmek için isterseniz de işletmenizde satışını yapmak için www.gazozname.com.tr den sipariş edebilirsiniz.

42,00 TL
Ufuk Gazoz (24 adet)

Ordu'luların vazgeçemediği gazoz. Onlarca yıldır kendine has damak tadından ödün vermeden üretilen Ufuk Gazozları, tüm Türkiye'de adrese teslim.

42,00 TL
Tarihi Medrese Ballı Ahududu (24 adet)

Konya'da Tarihi Medrese Kahvehanesi'nin kendi müşterileri için özel olarak ürettiği bu eşsiz gazoz şimdi Gazozname'de. Ballı-ahududulu, çam reçineli ve zencefilli bu gazozları çok seveceksiniz.

42,00 TL
Beyoğlu Gazoz Zencefilli (24 adet)

Beyoğlu gazoz yeni nesil gazozlardan. Ancak gazozun tarihi mirasına çok iyi sahip çıkmış. 1890'lara özgü altın kapağı, şişe tasarımı ve Türk gazoz tarihinin başlangıç noktası olan 'Beyoğlu' adıyla ön plana çıkıyor. Limon, karışık meyve ve zencefilli çeşitleri % yüz pancar şekeriyle üretiliyor.

42,00 TL
Gagoz Gazoz (24 adet)

Sıradışı şişesi, alışılmışın dışında ambalajı ve üzerindeki eğlenceli yazılarıyla dikkat çeken Gagoz, gençlerin ve kendini genç hissedenlerin içeceği. 4 G teknolojisiyle üretilen 'gagoz' dikkat edin geğirtir.

42,00 TL