AHİLİK HAFTASI KAMPANYASI

 

 

 

 

Esnaflık kaidelerinin temelinin oluştuğu bu özel haftada GAZOZNAME'nin özel bir kampanyası var. Kendi yeyip içmediğini başkaları için üretmeyecek olan geleneksel üretim alışkanlığının halen korunduğuna dikkat çekmek için hazırladığımız bu kampanyadan umarız memnun kalırsınız.
KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN;
* www.gazozname.com.tr ye basitçe üye oluyorsunuz.
* Sadece esnafların yaralanabileceği ana sayfamızdaki TOPTAN SATIŞ alanına tıklayıp indirimli esnaf alışveriş sayfasına yönlendiriliyorsunuz.
Ahilik Haftası'na özel olarak 8-15 Ekim tarihleri arasında, sizden istenen kampanya koduna ahilik haftası yazarak fazladan indirim kazanıyorsunuz.
* Alışverişinizi tamamladıktan sonra hangi gazozları istediğinizi 0555 151 11 53 nolu telefonumuza whats up ile gönderiyorsunuz. Hepsi bu kadar.
49 tl den 37 tl lere kadar K.D.V. dahil adrese teslim Anadolu'nun 80 farklı gazozunu bir seferde almanın keyfini yaşıyorsunuz.
Esnafın alın teri gibi bizden yana HELAL OLSUN. 

Siz de hala bu özel gazozlara işletmenizde yer vermediyseniz. Tam zamanı. Bu kaçırılmayacak fiyat avantajından yaralanıp Türkiye genelinde 600'e kadar ulaşan müşteri portföyümüze siz da katılın. 

Not: Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.

Ayrıntılı bilgi için: 0555 151 11 53

 


Bor Gazoz Demirhindi (24 adet)

1980’li yıllardan bu yana içecek sektöründe deneyim sahibi olan Tekir İçecekler Grubu tarafından üretilen Bor Gazoz, damla sakızlı, klasik, hindistan cevizli, nane limonlu ve demirhindi çeşitleri ile çok seviliyor.

46,00 TL
Şirinada Gazoz (24 adet)

Doğal şeker ile üretilen yapay tatlandırıcı olmayan eskinin gazozları.

49,00 TL