AHİLİK HAFTASI KAMPANYASI

 

 

 

 

Esnaflık kaidelerinin temelinin oluştuğu bu özel haftada GAZOZNAME'nin özel bir kampanyası var. Kendi yeyip içmediğini başkaları için üretmeyecek olan geleneksel üretim alışkanlığının halen korunduğuna dikkat çekmek için hazırladığımız bu kampanyadan umarız memnun kalırsınız.
KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN;
* www.gazozname.com.tr ye basitçe üye oluyorsunuz.
* Sadece esnafların yaralanabileceği ana sayfamızdaki TOPTAN SATIŞ alanına tıklayıp indirimli esnaf alışveriş sayfasına yönlendiriliyorsunuz.
Ahilik Haftası'na özel olarak 8-15 Ekim tarihleri arasında, sizden istenen kampanya koduna ahilik haftası yazarak fazladan indirim kazanıyorsunuz.
* Alışverişinizi tamamladıktan sonra hangi gazozları istediğinizi 0555 151 11 53 nolu telefonumuza whats up ile gönderiyorsunuz. Hepsi bu kadar.
49 tl den 37 tl lere kadar K.D.V. dahil adrese teslim Anadolu'nun 80 farklı gazozunu bir seferde almanın keyfini yaşıyorsunuz.
Esnafın alın teri gibi bizden yana HELAL OLSUN. 

Siz de hala bu özel gazozlara işletmenizde yer vermediyseniz. Tam zamanı. Bu kaçırılmayacak fiyat avantajından yaralanıp Türkiye genelinde 600'e kadar ulaşan müşteri portföyümüze siz da katılın. 

Not: Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.

Ayrıntılı bilgi için: 0555 151 11 53

 


Es-Es Eskişehir Gazoz (24 adet)

Eskişehir taraftarının Türkiye'ye yayılan sesi ES-ES gazozları... Şimdi mandalinalı ve limonlu çeşitleri ile www.gazozname.com.tr ile bir tık uzağınızda.

52,00 TL
Erzurum Gazoz (24 adet)

Mandalinalı ve limonlu gazoz çeşitleri de çıktı. www.gazozname.com.tr ile bir tık ile adrese teslim.

52,00 TL
Denizli Gazozu Lavanta&Şeftali (24 adet)

% 100 sıvı pancar şekerinden imal edilen Kızılcahamam Çamlık gazoz 24 adetlik kolilerde kapınıza teslim satışa sunuluyor. 250 cc'lik gazoz Kızılcahamam maden sularının güvencesiyle üretiliyor. Gazozda içeyim minerallerden de eksik kalmayayım diyorsanız, denemelisiniz.

51,51 TL
Yeni Zafer Elma & Erik (24 adet)

1934 yılından genel Yeni Zafer Meşrubatları'nın kurumsal tecrübesi, 3. neslin yaratıcılığı ile birleşip bu eşsiz gazoz meydana geldi. Bir deneyin vaz geçemeyeceksiniz.

51,51 TL